PLIVAČI SPARTE SE VRATILI SA PET MEDALJA SA PROLEĆNOG KUPA U KIKINDI Dunja, Kristian i Mihajlo osvojili tri srebrna i dva bronzana odličja!

12:45

03.04.2023

PK Sparta

Proteklog vikenda je na zatvorenom bazenu SC “Jezero” u Kikindi održan ”Prolećni KUP Banata 2023”.

Na takmičenju je učestvovao 21 klub iz Srbije sa ukupno 309 takmičara. Za Plivački klub “Sparta” nastupili su: Dunja Stoev, Lena Živanović, Kristian Veličković i Mihajlo Lazić, koje je predvodio trener Nenad Jović.

Osvojeno je ukupno pet medalja:

Dve srebrne medalje i jednu bronzanu osvojila je  Dunja Stoev (kategorija 16 godina) u disciplinama 200m mešovito, 100m kraul i 50m kraul 100m.

Kristian Veličković (kategorija 15 godina) osvojilo je srebrnu medalju u disciplini 50m kraul.

Mihajlo Lazić (kategorija 13 godina) osvojilo je bronzanu medalju za disciplinu 100m Delfin.

ODLIČNI REZULTATI VESLAČA TAMIŠA NA PRVOM KUPU SRBIJE Uprkos lošem vremenu osvojeno 11 medalja!

BORAC U ELITI Starčevci pobedili Klek Srbijašume sa 3:1 i sačuvali lidersku poziciju na tabeli pred poslednji meč u Prvoj ligi Srbije

ŽELEZNIČAR ISPRATIO LOZNICU SA PET GOLOVA U MREŽI! Debi iz snova za novog trenera Vladimira Gaćinovića!