ŽELEZNIČAR OSTAO BEZ BODOVA U NOVOM SADU Pančevci izgubili od Novosađana i pretrpeli uzastopni poraz! FOTO

21:06

20.05.2023

Milan Šupica

U pretposlednjoj utakmici plej ofa Prve lige Srbije fudbaleri Železničara pretrpeli su i drugi uzastopni poraz. U Novom Sadu izgubili su od istoimene ekipe sa 3:2 (1:0).

U veoma uzbudljivoj utakmici koja je bila neizvesna do samog kraja Pančevci su na kraju ostali bez bodova. Novosađani su poveli golom u 37.minutu,a Železničar je preokrenuo rezultat golovima u 68. i 72. minutu. U 87. minutu Novi Sad je uspeo da izjednači na 2-2, da bi u sudijskoj nadoknadi u 92. minutu stigli i do pobede. Pančevci ove poraze moraju što pre da zaborave i da se okrenu poslednjoj utakmici na kojoj treba i da proslave ulazak u Super ligu. Sa pobedom narednog vikenda protiv Jedinstva iz Uba užitak će biti potpun.

(Pančevac/G.J.)

STADION ŽELEZNIČARA DOBIJA REFLEKTORE I VIŠE SEDEĆIH MESTA Kraj radova 10. juna! Najavljen i novi stadion za četiri godine! FOTO

PANČEVCI OSVOJILI MEDALJE U SVIH PET JUNIORSKIH KONKURENCIJA U BADMINTONU Marija Samardžija osvojila titulu prvakinje Srbije!