IGRAČ ČUKARIČKOG SVOJIM GESTOM RASPLAKAO SRBIJU: Viktor Rogan postigao gol, pa potom pokazao majicu sa emotivnom porukom! VIDEO

22:13

17.05.2023

Printscreen/yt/Arena Sport TV

Meč polufinala Kupa Srbije između Vojvodine i Čukaričkog prekinut je u 32. minutu zbog velikog nevremena.

Brđani su mnogo bolje ušli u današnju utakmicu, a u trenutku kada se utakmica prekinula, na semaforu je stajao rezultat – 0:2.

Vodeći gol za Čukarički postigao je Viktor Rogan u 7. minutu, bek ekipe iz Beograda je natrčao na odbijenu loptu i moćnim udarcem je poslao u protivničku mrežu, a ono što je uradio nakon gola oduševilo je celu Srbiju.

Rogan je nakon gola podigao dres ispod kojeg je imao majicu sa porukom posvećenom žrtvama masakra u OŠ “Vladislav Ribnikar” na Vračaru.

(Pančevac/Kurir)

CRVENA ZVEZDA JE PRVI FINALISTA KUPA SRBIJE! Crveno-beli na korak od treće uzastopne duple krune!