VELIČANSTVEN POVRATAK TATJANE BEVC LALIĆ: Veteranka Tamiša osvojila zlatnu medalju

11:31

16.05.2023

Facebook/Privatna arhiva

Tatjana Bevc Lalić  iz Džudo kluba „Tamiš” na takmičenju u Zagrebu u konkurenciji veteranki osvojila je zlatnu medalju. Tatjana se na strunjače vratila posle 20 godina.

Džudo klub „Tamiš” imao je na međunarodnom turniru “Kup Dugave 2023” u Zagrebu i sedmoro svojih mladih predstavnika.

Najuspešnija je bila Divna Milanović koja je osvojila prvo mesto, dok su srebrne medalje pripale Tamari Grabundžiji i Katarini Kešin, a treće mesto i bronzanu medalju osvojila Lena Rančić.

DŽUDISTI TAMIŠA USPEŠNI NA PRVENSTVU VOJVODINE Kristijan Lehni i Vasilije Stajčić prvaci! Osvojeno 6 medalja!

PRVENSTVO VOJVODINE ZA JUNIORE: Aleksa Đurović, džudista pančevačkog „Dinama“, okitio se zlatnom medaljom