DŽUDISTI TAMIŠA USPEŠNI NA PRVENSTVU VOJVODINE Kristijan Lehni i Vasilije Stajčić prvaci! Osvojeno 6 medalja!

14:00

14.05.2023

Pančevac

Na prvenstvu Vojvodine džudo klub „Tamiš” imao je 11 svojih predstavnika koji su osvojili 6 medalja.

U konkurenciji starijih dečaka najuspešniji su bili Vasilije Stajčić i Kristijan Lehni, koji su osvojili zlatne medalje. Bronzano odličje pripalo je Mihajlu Vukoviću, dok su 5. mesta osvojili Željko Cvetkovic Mateja Stojanovski i Dunja Pralica.ž

Kod junira najuspešnija je bila Jelena Stojanovski koja je posustala u finalu, tako da se morala zadovoljiti srebrnom medaljom. Bronzana odličja osvojili su Milena Sekulović i Marija Penevski. Bez medalja na 5. mesto završili su Marija Stojanovski i Marijana Milanović.

PančevacDžK Dinamo

Ovog vikenda džudo klub „Tamiš” imao je svojih 12 takmičara i na veoma jakom međuradnom turinu u Jagodini. U konkurenciji 368 džudista iz Bugarske, Crne Gore, Bosne i Hercegovine i Srbije mladi Pančevci osvojili su 6 medalja. Zlatom su se okitili David Mamojka i Todor Dubak. Srebrnu medalju osvojio je Jovan Vitas, dok su bronzana odličja pripala Mateji Jelisavčić, Strahinji Pantiću i Vuku Stankoviću. Ekipu su uspešno predvodili treneri Marko Atanasov i Sanja Stefanovic.

(Pančevac/G.J.)

MEMORIJALNI DŽUDO TURNIR „SRĐAN ĆOLIĆ“ ODRŽAN U BRUSU: Četiri medalje za DŽK Dinamo iz Pančeva!

DŽUDO KLUB DINAMO ORGANIZOVAO 14. TROFEJ GRADA PANAČEVA Učestvovalo 400 takmičara iz Srbije i inostranstva