RUKOMETAŠI DINAMA SAVLADALI RUDAR U KOSTOLCU Pančevci došli do ubedljive pobede u 24. kolu Arkus lige!

08:21

19.04.2023

RK Dinamo

Rukometaši Dinama iz Pančeva u 24. kolu Arkus lige savladali su Rudar u Kostolcu sa 40:32 (24:13).

Već u desetom minutu Pančevci su imali prednost od 9:4 i samo je bilo pitanje gde će stati do kraja prvog poluvremena, Posebno dobro raspoloženi za igru bio je Sunajko za koga domaća odbrana nije imala rešenje.

Nastavili su u istom ritmu rukometaši Dinama i u nastavku utakmice, ali su domaći uspeli da samanje prednost na osam golova razlike,

Najefikasniji u timu Dinama bio je Stefan Sunajko sa sedam golova, dok je Miloš Kostadionović postigao šest.

Posle meča sa Rudarom, Dinamo je treći na tabeli i ima 38 bodova, ali i utakmicu više od rivala.

(Pančevac)

PANČEVCI USPEŠNI NA PRVENSTVU VOJVODINE U KROSU Atletičari Panonije se vratili iz Zrenjanina sa tri medalje! FOTO

MEMORIJALNI DŽUDO TURNIR „SRĐAN ĆOLIĆ“ ODRŽAN U BRUSU: Četiri medalje za DŽK Dinamo iz Pančeva!