USPEŠAN VIKEND ZA PLIVAČE SPARTE: Četvoro plivača u Beogradu osvojilo ukupno sedam medalja!

08:31

10.04.2023

Printscreen/FB/Plivački klub Sparta Pančevo

Još jedan uspešan vikend je iza plivača PK „Sparta“ koji su učestvovali na takmičenu u Beogradu, zajedno sa još 19 klubova i to iz Mađarske, Severne Makedonije , Slovenije i Srbije, sa ukupno 88 takmičara.

Za PK “Sparta” je plivalo četvoro takmčara, a osvojeno je ukupno sedam medalja.

Magda Đerfi (kategorija 55 – 59 godina) osvojila je prvo mesto u 50 m kraul i 50 metara leđno.

Zdravko Radić (kategorija 55 – 59 godina) osvojio je takođe zlatne medalje u 50 metara kraul i 100 metara istim stilom.

Dragan Jovanović (kategorija 45 -49 godina) bio je prvi u 50 m kraul, a Mladen Žunić (kategorija 35 – 39 godina) osvojio je zlato na 50 metara prsno i 50 metara delfin.

(Pančevac/Pancevoinfo)

PANČEVO IMA NOVOG SUPERLIGAŠA! Odbojkaši Borca iz Starčeva pobedom overili plasman u elitni rang takmičenja!

RUKOMETAŠI DINAMA BOLJI OD JUGOVIĆA: Danilo Radović vodio Pančevce do nove pobede!