RUKOMETAŠI DINAMA BOLJI OD JUGOVIĆA: Danilo Radović vodio Pančevce do nove pobede!

10:10

09.04.2023

Printscreen/IG/rukometni_klub_dinamo_pancevo

U 23. kolu ruometne ARKUS lige Dinamo je savladao na svom terenu ekipu Jugovića iz Kaća sa 38:31.

Već posle prvog poluvremena bilo je rešeno pitanje pobednika, jer su zahvaljujući izuzetno efikasnom napadu Pančevci stekli nedostižnu prednost od 24:13. U nastavku meča došlo je do opuštanja kod domaćina, ali gosti su uspeli do kraja meča da izbore samo častna poraz. Za najboljeg igrača proglašen je Danilo Radović, a najefikasniji su bili Stefan Sunajko sa 9 i Marko Petrović sa 7 pogodaka.

Nakon ovog kola drugo, treće i četvrto mesto dele Metaloplastika, Dinamo i Partizan sa 36 bodova uz napomenu da Šapčani imaju utakmicu manje. Na prvom mestu je Vojvodina iz Novog Sada sa 42 boda.