USPEH PANČEVAČKIH KARATISTA U NOVOM SADU Na Međunarodnom turniru „Mawashy kup“ osvojene bronzane medalje

10:54

31.10.2023

Privatna arhiva

U Novom Sadu je u toku vikenda održan 19. Međunarodni karate turnir pod nazivom Mawashy kup, na kojem je nastupilo 704 takmičara iz 60 klubova iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Hrvatske i Srbije.

U veoma jakoj konkurenciji, u kategorijama je bilo preko 30 takmičara.

Karatisti Mladosti su postigli sledeće rezultate:Tim muških nada u borbama u sastavu Zakić Andrej, Vujinović Filip i Patalov Stefan je osvojio treće mesto.

U borbama za muške nade bronzanu medalju je osvojio Andrej Žakić posle četiri pobede.

U katama treća mesta su osvojili: Jovana Panić, Andrej Todorov i Nataša i Filip Hubing. Veoma dobro su se borili i predstavljali sebe i svoj klub Lena Mihajlović, Panić Teodora Panić, Nina Kostić, Danka Drljača, ali su ovaj put u veoma jakoj konkurenciji ostali bez medalje.

Treneri Miloš i Tihomir Makitan su veoma zadovoljni učinkom svojih takmičara.

(Pančevac)

STRELJAČKA DRUŽINA „PANČEVO 1813“ USPEŠNA U LIGI PRIONIRA VOJVODINE Ognjen Bunčić osvojio dve zlatne medalje, Jovan Kondić jednu srebrnu FOTO