TEŽAK PORAZ ZA SRPSKOG TENISERA Hamad Međedović ubedljivo izgubio na stratu turnira u Nemačkoj!

19:30

31.07.2023

printscreen/ig

Hamad Međedović, srpski teniser, nije uspeo da savlada prvog protivnika u Kicbilu. Poražen je od Sebastiana Baeza, rezultatom 6:4, 6:2.

Meč je trajao 88 minuta, a naš teniser je imao dve šanse da preokrene rezultat u svoju korist.

Dopustio je Argentincu da mu uzme dva brejka i ode na 4:1, a onda se približio protivniku na 5:4, ali je propustio dva đusa, i ispustio svoju šansu.

U drugom setu kada je Baez ponovo oduzeo servis, Srbin je imao brejk loptu i mogao je da vrati rezultat na 2:2, ali i ta šansa je ispuštena.

Pored Međedovića, Srbija ima još dva predstavnika u Kicbilu, Lasla Đerea i Dušana Kecmanovića.

Baez u nastavku takmičenja ide na pobednika iz duela Pela – Karbaljes Baena.

JOŠ JEDNOM POKAZAO ZAŠTO JE MLADA NADA SRPSKOG TENISA Hamad Međedović došao do velike pobede nad Dominikom Timom!

NOVAKU SE BLIŽI KRAJ Srđan Đoković otkrio kada će srpski teniser završiti krajeru: Ja sam mislio da odavno treba da prestane!