PAVLOV ZA ISTORIJU: Železničar startovao pobedom u Kruševcu

08:29

31.07.2023

printscreen/FB/FK Železničar

U prvom kolu Super lige fudbaleri Železničara u svojoj debitantskoj sezoni pobedili su u Kruševcu Napredak sa 1:0 golom Evgenija Pavlova u 29. minutu.

On je iskoristio prodor Konatara po levoj strani i njegov upotrebljiv centaršut pretvorio je u gol koji, ispostaviće se, na kraju vredi tri boda. Imali su Kruševljani u drugom poluvremenu terensku inicijativu, ali odbrana Pančevca sve je izdržala sa pouzdanim golmanom Živkovićem i dizelka se punom parom vraća u Pančevo.

U sledećem kolu Železničar na svom terenu dočekuje Mladost iz Lučana i biće to prilika da brojni navijači ispune nove tribine do poslednjeg mesta i da podrže svoj tim, koji je dokazao na prvom meču da ima velike ambicije u superligaškom društvu.

ŽELEZNIČAR STARTUJE IZ KRUŠEVCA: Važne utakmice pred pančevačkim fudbalerima