FUDBALERI ŽELEZNIČARA U DOBROM RITMU Na pripremama na Zlatiboru „Želja“ savladao ekipu Dečića iz Tuzija

13:26

02.07.2023

Pančevac
Naš novi superligaš odigrao je i prvu prijateljsku utakmicu na pripremama na Zlatiboru. Železničar je savladao ekipu Dečića iz Tuzija sa 3-0 (0-0).
Na ovom meču istakao se Mateja Zuvić sa dva pogotka i to u 49. i 83. minutu, dok je konačan rezultat postavio Milan Mirosavljević u poslednjim trenucima utakmice.
Trener Predrag Rogan na ovom meču izveo je u prvom poluvremenu jednu, a u drugom drugu ekipu i na taj način svima je dao šansu za dokazivanje.

Instagram FK ŽelezničarPrintscreen/ig

Do početka prvenstva u Super ligi svi će imati dovoljno vremena da se istaknu i da se izbore za mestu u prvih 11, a konkurencija je žestoka za svako mesto u timu.
Novu proveru Pančevci će imati u utorak kada će se sastati sa Borcem iz Banjaluke.
Rezultat nije u prvom planu, ali prijaju pobede, a za sad je Železničar pobedio u obe priprmne utakmice, što može biti pokazatelj da je popularni „Želja” na dobrom koloseku i da su fudbaleri motivisani, jer znaju da su očekivanja navijača velika pred debitantsku sezonu u Super ligi.