RUKOMETAŠI DINAMA PORAŽENI U ŠAPCU: Metaloplastika prelomila meč u poslednjih 10 minuta!

10:41

21.05.2023

RK Dinamo

U utakmici za treće mesto u ARKUS ligi Srbije rukometaši Metaloplastike savladali su u Šapcu Dinamo sa 34:28 (15:15).

U prvom poluvremenu ekipe su bile ravnopravni protivnici, a posebno se dobrim odbranama isticao domaći golman. I u drugom poluvremenu sve do 43. minuta ekipe su se smenjivale u vođstvu, a tad Šapčani uspevaju rezultatski da se odlepe i da do kraja meča sačuvaju prednost.

Kod Dinama raspoložen za igru bio je nepogrešivi Borislav Urta sa 9 golova. Revanš meč igra se 23.maja u Pančevu, a ekipa koja prva ostvari dve pobede osvojiće 3. mesto. Za šampiona Srbije bore se Vojvodina i Partizan.

(Pančevac/G.J)

DVA SAOBRAĆAJNA UDESA U PRETHODNOM DANU: U sudarima povređene dve osobe!

DENVER I JOKIĆ SU STRAH I TREPET NBA LIGE! Rutinska pobeda Nagetsa u trećem meču, još jedan korak do velikog finala! VIDEO