REMI PO MERI OBE EKIPE: Železničar i IMT podelili bodove, naši fudbaleri korak bliži Superligi Srbije!

09:04

23.04.2023

Printscreen/yt/Mozzart Bet Prva liga Srbije

U derbiju prvog kola plej ofa Prve lige Srbije u Beogradu su IMT i Železničar odigrali utakmicu bez pobednika 1:1.

Poveli su domaćini vrlo brzo već u 9. minutu preko Radočaja, ali izjednačio je Luka Janković posle solo akcije i preciznog šuta u 30. minutu.

U dugom poluvremenu obe ekipe više su vodile računa o svojoj mreži, što je i razumljivo, jer i jednima i drugima bod je sasvim dovoljan za ostvarenje konačnog cilja. IMT je nakon ovog kola zadržao prednost u odnosu na Železničar i dalje je na prvom mestu sa 62 boda, Pančevci su drugi sa 58, dok je Grafičar koji je takođe u ovom kolu remizirao na domaćem terenu protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice sada 3. sa 51. bodom.