MEĐUNARODNI MEMORIJALNI TURNIR VLADAN PETROVIĆ: Džudisti „Dinama“ osvojili 4 bronzane medalje

19:07

10.04.2023

Pixabay

Dvodnevni, Međunarodni memorijalni turnir “Vladan Petrović” održan je u Padinskoj Skeli, u organizaciji ODŽK Beograd.

Džudo klub „Dinamo“ iz Pančeva, učestvovao je samo prvog dana.

Prvog dana nastupaila su 323 takmičara (224 M, 99 Ž) iz 42 kluba, iz BiH, Grčke, Hrvatske,
Mađarske, Moldavije i Srbije. DŽK „Dinamo“ predstavljalo je 7 takmičara, koji su osvojili 4
bronzane medalje.

U kategoriji starijih poletaraca i poletarki, bronzane medalje osvojili su: Dimitrijevski Hristina (-28 kg), Simanić Staša (-38 kg) i Vučković Lazar (-38 kg), dok je u kategoriji mlađih dečaka i devojčica bronzanu medalju osvojio Popović Aleksandar (-46 kg).