Radnik iz Surdulice pobedio je danas Partizan u Humskoj ulici rezultatom 2:1.
Nakon novog kiksa Partizana, utiske je sumirao strateg Parnog valjka, Igor Duljaj.
„Moguće da je problem u glavi, ali rezultat se pamti. Dobro je što smo imali mnogo šansi, a čak je i Natho promašio penal. Sada ide pauza i analiza pa da vidimo šta ćemo dalje“, rekao je Duljaj za Arena sport.
Duljaj ističe da nema predaje.
„Nema predaje, moramo da razlimo šta je i gde moralo bolje. Da vidimo zašto smo primili gol, jer nekada rezultat ne može da se kontroliše, videli ste kako je izgledalo“, zaključio je Duljaj.
(Pančevac/Kurir)
Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).
Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.