1

Superiorni Partizan

IMG_0103Večeras su ljubitelji košarke u našem gradu mogli da uživaju. Gost Tamiša u 12. kolu Superlige bio je beogradski Partizan. Posle 40 minuta igre crno-beli su pobedili sa 50:82, po četvrtinama 12:17, 13:24, 10:22 i 15:19. Susret u Hali sportova na Strelištu pratilo je blizu dve hiljade gledalaca.

Partizan je očekivano slavio u našem gradu, a Duško Vujošević, prvi strateg ekipe iz prestonice, kombinovao je tokom utakmice sastav na parketu. U drugoj i trećoj deonici gosti su napravili osetnu razliku, koja se kasnije nije mogla sustići. U veoma dobroj atmosferi, pred punim hramom sporta u Pančevu, Tamiš je igrao u skladu sa svojim mogućnostima. Nije to bilo za visoku ocenu, ali rival nije dozvolio da se domaćin razmahne. U porazu izdvajamo Vuka Ivanovića, koji u poslednje vreme igra na visokom nivou.

Pančevci će u poslednjem kolu elitnog nadmetanja, pre plej-ofa, igrati u Nišu s Konstantinom. Ta utakmica je zakazana za četvrtak, 4. jun.