ŽELEZNIČAR BEZ BODOVA U IVANJICI: Pančevci pretrpeli i 4. uzastopni poraz

21:02

07.10.2023

printscreen/Instagram/FK Železničar
Fudbaleri Železničara pretrpeli su i 4. uzastopni poraz. U Ivanjici u okviru 11. kola Super BET Mocart lige izgubili su od Javora sa 2-1, poluvreme 1-0.
Pokušao je trener Pančevaca, Aleksandar Linta, nešto da promeni u igri svog tima i započeo je utakmicu sa dva napadača, međutim Šušnjar i Pavlov nisu uspevali da pronađu pravi put do mreže domaćina. Odolevao je Železničar uspešno sve do 36. minuta, a tad Petrović dovodi svoj tim u vođstvo.U nastavku meča ispaltila se ofanzivnija igra gostiju i Romanić u 56. minutu uspeva da izjednači na 1-1. Međutim, radost Pančevaca nije dugo trajala. Samo dva minuta kasnije rezervista Milošević ponovo dovodi Javor u vođstvo i do kraja meča  uspeva da sačuva minimalnu prednost.
Ako je za utehu, Železničar je imao veći posed lopte na ovom meču, međutim, piše se rezultat.