DINAMO ČUVA TREĆE MESTO: Pančevački rukometaši savladali Obilić sa 36:31 u okviru 20. kola ARKUS lige

09:14

19.03.2023

U 20. kolu ARKUS lige rukometači Dinama pobedili su Obilić na svom terenu sa 36-31 (16-14). Domaći rukometaši ostvarili su očekivanu pobedu, mada ne tako lako kao što se očekivalo.

Obilić je u prvom poluvremenu bio ravnopravan protivnik,a čak je u 26. minutu imao i prednsot od dva gola razlike. Ipak za 4 minuta Pančevci prave seriju od 4-0 i na odmor odlaze sa dva pogotka viška. U nastavku meča Dinamo je imao kontrolu na terenu i kako se približavao kraj meča bio je sve ubedljiviji. Najefikasniji na meču bio je Veljko Čabrilo sa 6 golova.

Sa nova dva boda Dinamo čuva treće mesto na tabeli sa 32 boda koliko ima i Partizan na četvrtoj poziciji.

ODRŽANO PRVENSTVO VOJVODINE U POWERLIFTINGU: Pančevački klub dizača tegova „Dinamo“ najuspešniji!

NOVAK VIŠE NIJE PRVI NA SVETU! Alkaraz savladao Medvedeva u finalu Indijan Velsa i preuzeo teniski tron! VIDEO

MLADI DŽUDISTI KAČAREVAČKOG JEDINSTVA USPEŠNI: Radan Čigoja osvojio srebro, a Ivan Glozik bronzu na takmičenju „Trofej Zvezdare“