POBEDA DINAMA U VRANJU Pančevački rukometaši savladali domaćine 25:19

15:33

10.03.2024

Printscreen/Instagram: rukometni_klub_dinamo_pancevo

Rukometaši Dinama slavili su u gostima protiv Vranja 1957 sa 25:19.

Već u 16. minutu utakmice imali su Pančevci pet golova prednosti, ali su domaći do kraja prvog dela igre uspeli da smanje na tri (10:13).

U drugom poluvremenu Dinamo je zaigrao još bolje, a prednost je polako rasla sve do konačnih šest razlike. Najefikasniji u timu iz Pančeva bio je Milan Pavlović sa devet golova, dok je Miloš Grozdanić imao pet, a Stefan Ilić je utakmicu završio sa tri pogotka.