Pobeda Dinama

image_pdfimage_print

dinamoNisu rukometaši Dinama propustili priliku da večeras savladaju Crvenku u 4. kolu Super B lige. U Hali sportova na Strelištu, pred oko četiristo gledalaca, slavili su pobedu s rezultatom 31:16.

Dominirali su Pančevci tokom čitavog meča. Jovan Stojanović je bio nerešiva enigma za suparnike. Srednji bek Dinama još jednom je pokazao raskošan talenat. Pogađao je protivnički gol s lakoćom, a bilo je uživanje gledati ga kako proigrava saigrače. Kasnije je dobro igrao i iskusni Vujić. Odbrana je radila kao precizan sat, a samo osam primljenih golova za trideset minuta igre u prvom poluvremenu dovoljno govori o tome kako je igrala ekipa iz našeg grada. Nikola Radovanović na golu bio je sjajan, a kasnije ga je dobro zamenio Mitanovski. Takođe, ponovo se istakao kapiten Radanović. U polju su odlični bili Milomir Radovanović i Miljan Bunjevčević, dok je zapaženu epizodu imao i mladi Sremčević. Do kraja susreta Pančevci su nastavili u dobrom ritmu, pa je razlika rasla iz minuta u minut.

S. D.

Pošaljite komentar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce Pančevac online da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija Pančevac online ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja izneta u komentarima su privatna mišljenja autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije „Pančevca”. Administratorima potala „Pančevac online” se možete obratiti ovde: pancevac@pancevac-online.rs.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.