1

Milan Erski najbrži

Prošlog vikenda je u Kragujevcu održano finale Kupa Srbije za juniore, na kome su članovi Atletskog kluba Dinamo postigli zapažene rezultate.

Milan Erski je trijumfovao u trci na 400 metara, a pobedu je ostvarila i štafeta 4 x 400 m u sastavu: Milan Erski, Aleksandar Šac, Miloš Gašović i Damjan Šulja. Slađana Stamenković je zaslužila srebro, a Tamara Polić bronzu u trci na 200 m. Drugo mesto osvojila je i ženska štafeta na 4 x 400 m, koja se nadmetala u sastavu: Anđela Tasić, Slađana Stamenković, Jelena Novković i Tamara Polić.ak dinamo

U ukupnom plasmanu AK Dinamo je osvojio peto mesto, što se može smatrati uspehom, s obzirom na uslove u kojima atletičari treniraju.

Na Prvenstvu Vojvodine u Sremskoj Mitrovici, u nedelju, 14. septembra, medalju za AK Dinamo osvojio je Mihajlo Katić, koji je u trci na 800 metara postavio lični rekord.