GLOGONJ: Devojčice vatrogasci opet postale prvakinje Srbije

19:46

17.07.2023

Printscreen/FB/Glogonj
Članice Dobrovoljnog vatrogasnog društva Glogonj, u kategoriji juniorki, ponovo su postale prvakinje Srbije.

Deveto državno vatrogasno takmičenje u Srbiji održano je 16. jula  na stadionu „FK Borac” u Novom Sadu.

Ekipa DVD Glogonj je u kategoriji ženskih juniora, gde je bilo sedam ekipa, zauzela prvo mesto i tako sebi obezbedila plasman na vatrogasnu olimpijadu, koja će biti u Italiji sledeće godine.

Takmičenje juniora podrazumeva vatrogasni poligon koji su one završile za 70 sekundi i štafetnu trku sa preprekama, koju su završile za 100 sekundi.

MEDALJE ZA PLIVAČICE PANČEVAČKOG DINAMA: Održano Prvenstvo Srbije za kadete u Kragujevcu