RUKOMETAŠI DINAMA NISU PRIREDILI IZNENAĐENJE Poraženi u prvom meču finala Kupa Srbije od Vojvodine! Revanš u nedelju!

00:03

09.06.2023

printscreen/ig: rukometnisavez

U prvoj utakmici finala Kup-a Srbije rukometaši Vojvodine pobedili su u Novom Sadu Dinamo sa 28:22 (14:13).

Pančevačka ekipa bila je ravnopravan protivnik aktuelnom šampionu države tokom čitavog prvog poluvremena, a i u drugom su pružali dostojan otpor sve do 44.minuta kad Novosađani stiču prednost od 3 gola razlike i do kraja meča razlika je rasla. Revanš meč igra se u nedelju u Pančevu.

(Pančevac/G.J.)

VEČERAS FINALE KUPA SRBIJE U RUKOMETU: Pančevački Dinamo gostuje u Novom Sadu Vojvodini, revanš za tri dana u Pančevu!

BORBA ZA TREĆE MESTO GOTOVA POSLE SAMO DVE UTAKMICE: Rukometaši Metaloplastike slavili i u Pančevu, Dinamo na kraju sezone četvrti! FOTO