ŽELJIN TREĆI UZASTOPNI PORAZ: Fudbaleri Železničara izgubili od Mačve 2:0

19:43

27.03.2023

U 21. kolu Prve lige Srbije Železničar je pretpreo i treći uzastopni poraz i to u Šapcu od Mačve sa 2:0.

Pančevačka ekipa nikako da prekine ovu crnu seriju, a posle prvog poluvremena izgledalo je da su izabranici Tomislava Sivića na dobrom putu. Ipak, pad koncentracije u nastavku meča koštao je Pančevce bodova. Za samo 10 minuta Popović je rešio meč. Najpre je u 57, a zatim i u 67. minutu matirao gostujuću odbranu  obezbedivši na taj način svojoj ekipi vrednu pobedu.

Železničaru ostaju brige i pod hitno stručni štab mora da učini nešto kako bi se ekipa vratila na pobednički kolosek, jer cilj se zna, a to je ulazak u Super ligu.

Ono što je dobro, bodove su u ovom kolu izgubili i trećeplasirani Grafičar i četvrtoplasirani Novi Sad, dok je vodeći IMT odigrao nerešeno, tako da se stanje na vrhu tabele nije promenilo i Železničar i dalje zauizma drugu poziciju sa 49 bodova.

U nardenom kolu Pančevci dočekuju Loznicu i pobeda se postavlja kao imperativ.