KOŠARKAŠI TAMIŠA OSTALI BEZ BODOVA: Užičani se revanširali Pančevcima za jesenji poraz

21:27

11.03.2023

Pritnscreen/YT
U 25. kolu Admiral košarkaške lige Srbije Tamiš je na svom terenu izgubio od Slobode iz Užica sa 76-66, po četvrtinama 12-17, 21-12. 20-15, 13-22.
Užičani su se revanširali Pančevcima za jesenji poraz kod kuće i to posle velikih preokreta tokom meča. Sloboda je bolje započela meč i posle prve četvrtine imala je prednost od 5 koševa. Tamiš je u nastavku zaigrao mnogo bolje u odbrani i posle tri odigrane četvrtine vodio je sa 53-44, ali tad naglo popušta u napadu,a gosti kažnjavaju svaku grešku domaćina i na kraju zasluženo ubedljivo trijumfuju.
Kod Tamiša je najefikasniji bio Marko Šinik sa 13 koševa. Posle ovog kola izabranici Bojana Jovičića pali su za jedno mesto na tabeli i sad su 9. sa učinkom od 11 pobeda i 14 poraza.