TREĆA UZASTUPNA POBEDA ZA PANČEVCE Železničar nakon preokreta savladao Radnički sa 2:1!

17:18

05.03.2023

Printscreen/IG/fk_zeleznicar_pancevo

U 22. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Železničara pobedili su na Novom Beogradu Radnički sa 2-1 (pooluvreme 0-1).

Domaćin je prvo poluvreme rešio u svoju korist, jer je golom u 20. minutu poveo sa 1-0. U nastavku meča Železničar je uporno pokušavao da načne mrežu domaćina i to mu nikako nije uspevalo sve do 67. minuta. Tad Mirosavljev izjedačava na 1-1,a u 80. minutu Šušnjar koji je zimus i došao u klub zbog ovakvih mečeva postiže pobedonosni gol vredan tri boda.

Pančevci su na ovaj način nastavili pobedonosnu seriju – ostvarili su treću uzastopnu pobedu u prolećnom delu prvenstva i sad su se već sa IMT-om izdvojili od ostalih ekipa koje žele direktan plasman u Super ligu.