Policajac je sinoć na Karaburmi ubio pljačkaša koji je prvi izvadio pištolj i nasrnuo na policiju, saznaje Kurir.
Razbojnik naoružan pištoljem opljačkao je sinoć benzinsku pumpu u Mirijevu.
Krenuo je da beži ka Paliluli, ali ga je policijska patrola sa Palilule, u Ulici Salvadora Aljendea na Karaburmi, uočila.
– Patrola je primetila osobu koja odgovara opisu razbojnika i kada su policajci prišli naoružanom muškarcu i kada su mu naredili da stane, on je izvadio pištolj i nasrnuo na policajce – kaze izvor Kurira.
Kako dodaje, jedan policajac je u tom trenutku odgovorio i ispalio metak iz pištolja i pogodio naoružanog pljačkasa koji je na licu mesta preminuo.
Ekipa Hitne pomoći konstatovala je njegovu smrt.
(Pančevac/Kurir)
Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).
Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.