U protekla 24h u Službi za hitnu medicinsku pomoć Doma zdravlja Pančevo ambulantnih pregleda je bilo 77, od čega šestoro dece.
Stariji sugrađani su se uglavnom javljali zbog povišenog krvnog pritiska, povišene telesne temperature i bolova različite etiologije, a deca zbog povišene telesne temperature, prehlade i stomačnih tegoba.
Kućnih poseta je bilo osam i uglavnom su bili u pitanju hronični bolesnici.
Takođe, bio je jedan transporata u gradu, van grada dva i u pratnji lekara dva.
Iz Prijemne ambulante Opšte bolnice Pančevo jedan pacijent je zbog intoksikacije alkoholom transportovan na VMA.
Iz Koronarne jedinice OB Pančevo jedan pacijent je prevezen u KBC ”Bežanijska kosa”, na zakazanu koronarografiju.
Intervencija na javnom mestu nije bilo.
Saobraćajnih udesa nije bilo, navodi se u saopštenju Doma zdravlja Pančevo.
Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).
Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.