ČAČAK – Javno preduzeće „Putevi Srbije” obaveštava da se na deonici auto-puta Miloš Veliki od petlje takovo od petlje Preljina vrše radovi u tunelu Šarani, na redvnom periodičnom pregledu tunela i održavanju ITS opreme i sistema za upravljanje tunelima u desnoj cevi tunela u smeru ka Čačku.
Radoviće će trajati večeras do 18 časova, a saobraćaj se odvija dvosmerno kroz levu cev tunela Šarani u smeru ka Beogradu.
Iz „Puteva Srbije” savetuju sve učesnike u saobraćaju da zbog svoje bezbednosti i bezbednosti drugih učesnika u saobraćaju, poštuju saobraćajne propise i prilagode brzinu kretanja uslovima na putu.
Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).
Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.