Firma Miloša Ivanovića i Dragane Džajić kreirala moderna teget odela u kojima je naša ekspedicija krenula na Svetsko prvenstvo. Na reverima svi nose bedž u bojama srpske zastave.
Fudbaleri i stručni štab reprezentacije Srbije skockani i nasmejani krenuli su na Svetsko prvenstvo, a za njihov izgled pobrinuli su se Miloš Ivanović i Dragana Džajić!

Rođeni brat čuvene srpske teniserke Ane Ivanović i ćerka našeg proslavljenog fudbalera Dragana Džajića dizajnirali su nova, moderna odela za „orlove“, koja će nositi na putu za Katar. Njih dvoje su od 2019. u braku, imaju sina Vida, ali i zajednički posao. Firma je osnovana 2017. godine, Miloš je na njenom čelu, a najveću pomoć i podršku ima upravo u supruzi Dragani, koja se dugo bavi kreiranjem odeće. Glavna delatnost im je šivenje odevnih i personalizovanih komada po meri, pre svega za muškarce.
BELA KOŠULJA I PATIKE
Specijalno za naše reprezentativce odabrali su odela u teget boji, čime je napravljen balans između elegancije i sportskog izgleda. Sakoi su sa duplim kopčanjem, model koji uvek prednjači kod muškaraca, dok su pantalone užeg kroja. Kontrast je napravljen izborom bele košulje, kao i belih patika, koje sportisti sve češće kombinuju sa odelom.
Najvažniji detalj svakako je bedž u bojama srpske zastave, koji su svi u ekspediciji Srbije stavili na rever.
– Oduševljeni smo odelima, kombinacijom boja i sportsko-elegantnim izgledom. U modernom ruhu, sjajnom raspoloženju i puni optimizma idemo u Katar – poručili su iz tabora „orlova“.
Informer.rs